Platba analýz a výdej výsledků - Humánní genom, genetické vyšetření - Služby, nabízená genetická vyšetření - Genexone

Možnosti zaplacení analýz a výdej výsledků

Vzorky začínáme analyzovat vždy až po zaplacení.

Můžete si vybrat z těchto možností plateb:

1) převodem nebo poštovní poukázkou typu A

Optimálním způsobem jak získat výsledky co nejdříve po provedené analýze, je provést platbu na náš účet zároveň s posláním vzorků do naší laboratoře. Částka za analýzu již tedy bude připsána na náš účet (bankovní převod trvá cca dva dny, stejně jako doručení vzorků poštou) a my můžeme neprodleně začít s vlastní  analýzou vzorků. Vzorky začínáme analyzovat vždy až po připsání platby na účet.  Jakmile je provedena analýza a jsou známy výsledky, můžeme Vám je obratem sdělit nebo zaslat.

číslo účtu: 43-2370630287/0100

variabilní symbol: Jakékoli Vámi zadané devítimístné číslo (například zadejte telefonní číslo mobilu), které uvedete v objednávce.

2) na dobírku (+ cca 90,-Kč dle ceníku pošty) při převzetí odběrové sady

Platba na dobírku pouze pro ty, kteří si požádají o odběrovou sadu a nechtějí platit převodem. Test tedy zaplatíte předem už při převzetí odběrové sady.

3) v hotovosti po předchozí domluvě

 Po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě, lze přijít v pracovní dobu a zaplatit na místě. Taktéž můžete vzorky přinést osobně. Test se platí vždy předem před zahájením analýzy, nikoliv až při převzetí výsledků.

4) on-line prostřednictvím zabezpečené platební zóny (platební kartou, převodem aj.)

 

Možnost této platby jednoduše vyberete při vyplňování on-line objednávky.

 

VÝDEJ VÝSLEDKŮ

Naše laboratoř zaručuje výsledky do 7-20 pracovních dnů, dle konkrétních analýz (viz rubrika ceník - lidský genom).

To znamená, že nejpozději 7. - 20. pracovní den po obdržení vzorků zašleme výsledek – pokud je analýza zaplacena.  Za předpokladu, že doručené vzorky byly v pořádku a byly analyzovatelné. Pokud by k nám dorazil neanalyzovatelný vzorek (např. stěr s nedostačujícím množstvím materiálu pro analýzu, plesnivý stěr atd.), pak bychom Vás kontaktovali a požadovali od Vás vzorek nový. Proto je vhodné uvést na objednávku např. telefonní kontakt nebo email.

 

Můžete si vybrat z těchto možností způsobů vystavení výsledků (prosím uveďte do objednávky):

1) poštou

2) emailem ve formátu pdf

3) emailem i poštou

4) osobní vyzvednutí po předchozí domluvě

Jakmile budeme mít vypracovanou zprávu o analýze DNA, zavoláme Vám nebo Vás vyzveme emailem a poté si můžete osobně přijít pro výsledky.

Copyright © 2016 Genexone s.r.o., design by Virtualis - odkazy    genexone.cz